Vítejte v e-shopu POLO Motorrad!
 
Vítejte v e-shopu POLO Motorrad!
S více než 80 obchody v Německu a ve Švýcarsku patří POLO Motorrad mezi největší sítě prodejen s motorkářským oblečením, motopříslušenstvím a mototechnikou. Odborná kompetence a vášeň pro motorky jsou hnacím motorem, který nám již více než třicet let pomáhá vytvářet a rozvíjet silnou značku společnosti POLO. Dnes mohou naši zákazníci vybírat z exkluzivní nabídky výrobků čítající více než 40 000 druhů zboží.
Veškeré důležité informace, které potřebujete pro nákup v našem e-shopu, najdete na těchto stránkách ve svém jazyce. Internetový obchod POLO vám nabízí vše, co právě potřebujete – motocyklové helmy, motorkářské bundy, náhradní díly, popř. díly potřebné pro přestavbu motocyklu. Náš e-shop je vám k dispozici ve dvou jazykových mutacích – německé a anglické.
V případě jakýchkoli dotazů, jež se týkají výrobků, objednávek nebo námi poskytovaných služeb, jsou vám k dispozici kvalifikovaní zaměstnanci, kteří hovoří německy, anglicky, francouzsky či polsky:

Náš zákaznický servis je tu pro vás od pondělí do pátku od 8.00 do 20.00 hodin a v sobotu od 9.00 do 18.00 hodin.

Zákaznická linka: +49 2165 8440 400 nebo info@polo-motorrad.com 
 
POLO Partner:
Pavel Jilek
Strakov 79
57001 Litomyšl
 
Možnosti platby:
Jako zákazník z České republiky můžete objednané zboží zaplatit pomocí kreditní karty nebo prostřednictvím platebního systému PayPal.
Payment methods
 
Dodací podmínky:
Všechny objednávky, které nám budou doručeny od pondělí do pátku 14.00 hodin, budou z našeho skladu vyexpedovány ještě tentýž den (pokud je zboží skladem) a budou předány k doručení našemu smluvnímu přepravci – mezinárodní společnosti DHL.
DHL
Dopravné při objednávce zboží do České republiky činí jen € 14.95.
 
Nákup bez rizika:
Nakupování v našem e-shopu je naprosto bezpečné. Nepoužité zboží přijímáme zpět bez výhrad do 30 dnů, na vaši žádost vám vrátíme peníze, popř. vyměníme zboží. V případě, že se rozhodnete vrátit zakoupené zboží, kontaktujte náš zákaznický servis, kde získáte informace o dalším postupu. Další informace týkající se vrácení zboží naleznete v sekci Odstoupení od kupní smlouvy.

Kontaktujte nás:Polo Motorrad und Sportswear GmbH
Polostraße 1
D-41363 Jüchen

tel.: 0049 2165 8440 400
fax: 0049 2165 8440 450
E-Mail: info@polo-motorrad.com

Sídlo správy a centrálního skladu:
Polostraße 1
D-41363 Jüchen